ebook Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc… - Hanna Lipińska

Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc…

"
Książka ""Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc...""jest zapisem zdobytej, przetestowanej na własnym sercu praktycznej wiedzy. Po tę książkę powinny sięgnąć zwłaszcza kobiety, a już koniecznie te cierpiące właśnie z powodu zdrady kochanego mężczyzny. Dowiedzą się z niej, że w ciągu nocy można uwolnić się od bólu, pozbyć rozpaczy, poczucia krzywdy i wściekłości na zdrajcę, zastępując je radością, dumą i wielką dla niego wdzięcznością. Takie niezwykłe doświadczenie stało się udziałem przeciętnej kobiety tylko dlatego, że postanowiła zbuntować się przeciwko cierpieniu i poszukać ratunku we własnej duszy.

Autorka, myśl po myśli, dokładnie opisuje szukanie drogi wyjścia z impasu i nieoczekiwaną metamorfozę, która okazała się początkiem prawdziwej wewnętrznej rewolucji. Zapoczątkowała trwający kilka lat okres „studiów” nad przyczynami problemów w relacjach damsko-męskich. Najwięcej uwagi poświęciła zrozumieniu na przykładzie partnera meandrów męskiej duszy, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn niewierności i ze zdziwieniem dostrzegła ich sprzeczność z przekonaniami zakorzenionymi w powszechnej świadomości. Zainspirowany opisanymi tu doświadczeniami, każdy może dokonać pozytywnych zmian we własnym wnętrzu i relacjach z otoczeniem.
"

Dodaj komentarz


Zdrada może dotknąć każdego. Zdrada ma różne oblicza. Autorka skupia się na jednym. Mężczyzna zdradza kobietę. Jak z tą sytuacją i traumą ma sobie poradzić kobieta. próby zrozumienia męskiej duszy mało przekonujące.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 18:34


Nie wiem, co kobiety widzą w tej książce. Według mnie nie ma w niej nic poza "natchnioną" autorką.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 17:45

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj