Nienawiść, pożądanie i odrobina magii – opowiadanie erotyczne

„Leo uśmiechnął się lekko – po raz pierwszy od wielu lat po wejściu do pubu nie spojrzała na niego ani jedna osoba. Cóż za miła odmiana.

Skierował się w stronę kontuaru i poczuł, jak jego serce przestaje bić na kilka długich sekund.

Za barem stał Caleb Blair. Cholerny Caleb Blair.

Wyglądał zupełnie inaczej niż pięć lat temu, ale brunet wszędzie by go rozpoznał. Zbyt dokładnie go obserwował przez siedem lat szkoły, żeby się pomylić. Zbyt wiele razy bił się z nim na szkolnych korytarzach. Zbyt wiele myśli mu poświęcał – tych zwyczajnych i tych, które trzymał w sekrecie przed resztą świata.”

Opowiadanie erotyczne inspirowane serią książek o Harrym Potterze.

Zmęczony sławą Leo Walker zrywa z dawnym życiem i przeprowadza się z Londynu na szkocką wyspę Skye, gdzie wreszcie może liczyć na odrobinę spokoju. Nie spodziewa się, że na to samo odludzie postanowił uciec jego największy wróg z czasów szkolnych – Caleb Blair, cyniczny, arogancki i bardzo pociągający blondyn z bogatej rodziny. Ich wieloletnia rywalizacja obfitująca w regularne awantury i bójki kilka razy o mały włos nie skończyła się dramatycznie.

Krótko mówiąc, Caleb Blair od zawsze był dupkiem. Ich spotkanie po latach nie budzi jednak w Leo negatywnych emocji, wręcz przeciwnie…

Sonja Belmont to pisząca pod pseudonimem polska autorka opowiadań erotycznych. Jest wielką miłośniczką serii książek i filmów o Harrym Potterze – w swoich tekstach inspiruje się postaciami i wydarzeniami z tego uniwersum. Najbardziej interesują ją relacje między mężczyznami, a jej ulubiony wątek to historia dwóch szkolnych rywali, którzy przekonują się, że droga od nienawiści do pożądania bywa bardzo krótka…

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj