ebook Natasza. Druga miłość - Nora Roberts

Natasza. Druga miłość

 

Fascynująca opowieść o niezwykłej rodzinie Stanislaski. Jej członkowie wspierają się w każdej sytuacji!

Znany muzyk Spence Kimball przechodzi kryzys twórczy. Przenosi się z Nowego Jorku do prowincjonalnego miasteczka, gdzie zaczyna uczyć w szkole muzycznej. Poznaje piękną właścicielkę sklepu z zabawkami, Nataszę. Z czasem się w niej zakochuje, jednak ona po nieudanym romansie z rosyjskim tancerzem broni się przed kolejnym związkiem z artystą...

W cyklu Rodzina Stanislaskich ukazały się następujące tytuły:

Alex - Szczęśliwa pomyłka

Kate - Pasja życia

Michaił – Uwodząc dziedziczkę

Natasza – Druga miłość

Nick – Czekając na miłość

Rachel – Z nakazu serca

Dodaj komentarz


„Natasza. Druga miłość” rozpoczyna cykl o ukraińskiej rodzinie Stanislaskich. Powieść ma lekką i nieskomplikowaną fabułę, która nie zmusza do nadmiernego wysiłku intelektualnego, więc idealnie nada się, jako letnia rozrywka z książką. Całość napisana jest przystępnym stylem i językiem, dzięki któremu całość czyta się niezwykle szybko. Historia bardziej skierowana do kobiet, ale panowie oczywiście tez mogą spróbować. Sympatyczna powieść warta polecenia.

YoAnna - 31 maja 2013 21:59


Kiedy sięgnęłam po powieść "Alex - szczęśliwa pomyłka" myślałam, że to pierwsza część. Pewnie gdybym czytała standardową książkę, a nie ebook, pewnie bym to zauważyła (z treści raczej trudno to wyczuć). Kiedy zauważyłam swoją "pomyłkę" postanowiłam poznać historię od początku. Jak się okazało nie miało to większego znaczenia. Saga stworzona przez Roberts jest miłą lekturą dla odprężenia (szczególnie, że poszczególne części nie są zbyt obszerne). Czytanie według kolejności nie jest wymagane.

Doris - 10 maja 2013 14:44


Pierwsza książka zaczynająca fantastyczną "sagę" powieści romantycznych o kochającej się ukraińskiej rodzinie Stanislaskich. Wydana także pod tytułem "Druga miłość". Kiedy główna bohaterka Natasza spotyka Spence'a ma o nim dość złe mniemanie. Myśli, że jest on żonatym facetem, który ją podrywa kupując jednocześnie zabawki dla swojej córki. Jak bardzo się myliła dowie się tylko ten, kto sięgnie po książkę i sam się przekona. Bardzo ciepła i lekka opowieść o miłości, poświęceniu i ciężkich życiowych doświadczeniach.

Pharea - 10 maja 2013 14:05

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj