ebook Galopująca namiętność - Anna Kaveto

Galopująca namiętność

„Poczuła delikatny dotyk na szyi, a potem ruch opuszków palców na karku. Przeszły ją ciarki. Myślała, że jest sama. Co miała teraz zrobić? Otworzyć oczy?

Przed nią stał Tomek. Ubrany tylko w bryczesy. Podkoszulkę miał przerzuconą przez ramię. Z szelmowskim uśmiechem powiedział, że czasem przychodzi się tu schłodzić i faktycznie dopiero teraz zauważyła, jak krople wody z mokrej podkoszulki zaczęły kapać na jej nogę. Nachylił się. Poczuła jego zapach, głęboko w sobie.”

Po wypadku męża Natalia sama musi prowadzić stajnię. Nie jest to proste, bo odchodzą klienci i boryka się z finansami. Do tego dochodzi dystans fizyczny ze strony męża i jej coraz mocniejsza potrzeba intymności. Czy Natalia pozwoli sobie na bliskość z nowym, seksownym instruktorem, którego zatrudniła. Czy wyniknie z tego romans? A może wystarczą im przypadkowe spojrzenia i pocałunki?

Anna Kaveto - na co dzień związana z biznesem, jednak od lat pisze pamiętniki, wiersze i opowiadania erotyczne. Łączy realny świat z romantyzmem nastolatki marzącej o wielkiej miłości i lubi podsycać codzienność dojrzałych ludzi erotyzmem, który odważnie wkracza w ludzkie pragnienia doznawania rozkoszy i fantazji seksualnych, zachowując jednocześnie szacunek i godność swoich bohaterów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj