ebook Dojrzała rozkosz. Opowiadanie erotyczne - Anna Kaveto

Dojrzała rozkosz. Opowiadanie erotyczne

„Całowała Arka tak, jakby ciągle jej było mało. Nie mogli sobie na nic więcej pozwolić. Kajuta to nie było dobre miejsce na uprawianie seksu. Nie dość, że niewygodnie, to jeszcze czwórka dzieci z nimi. Nie chciała, aby były świadkami ich uniesień. Pocałunki to jedyne, do czego mogli dopuścić. Ale nie potrafiła się opanować, chciała go dotykać. Chciała wziąć w ręce jego męskość. Pragnęła go tak bardzo. Zaciskała uda i czuła, jak cała pulsuje.”

 

Po wypadku, podczas którego zginęła jego żona i córka, Arek nie sądził, że pokocha znowu jakąś kobietę. Broni się także przed uczuciem do Arlety, która sama jest po przejściach i ma własne dzieci. Co zmieni w ich życiu wspólny wyjazd na żagle? Czy dojrzała miłość może być namiętna i pełna rozkoszy?

 

Anna Kaveto - na co dzień związana z biznesem, jednak od lat pisze pamiętniki, wiersze i opowiadania erotyczne. Łączy realny świat z romantyzmem nastolatki marzącej o wielkiej miłości i lubi podsycać codzienność dojrzałych ludzi erotyzmem, który odważnie wkracza w ludzkie pragnienia doznawania rozkoszy i fantazji seksualnych, zachowując jednocześnie szacunek i godność swoich bohaterów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj