ebook Bogactwa króla Salomona - Jonathan Gray

Bogactwa króla Salomona


Odkryjecie sekrety z naszej przeszłości, które dosłownie ścinają z nóg! Pozwoli to wam ujrzeć świat w takim świetle, w jakim go jeszcze nigdy nie widzieliście! I dopiero teraz wiele zagadek przeszłości zacznie nabierać dla was sensu.

Dowody potwierdzające istnienie świątyni Salomona są tak liczne, ogromne i niepodważalne, że prawda sama tutaj krzyczy, bez potrzeby robienia wykopalisk! Kontury położenia świątyni są dobrze znane, jak też jej dokładne rozmiary. Prawda jest naprawdę oszałamiająca! Niektórzy krytycy twierdzą, że biblijne opisy mówiące o ogromnych bogactwach Króla Salomona są bardzo grubą przesadą! Takie ilości złota są po prostu nieprawdopodobne, a nawet wręcz niewyobrażalne! Jaka jest prawda? Przeczytaj i dowiesz się!

Odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, Jonathan Gray, przemierzył świat zbierając dla was dane o starożytnych misteriach !

Dodaj komentarz


Prawdę mówiąc wnioski autora są nieco naciągane, tak aby udowodnić postawione tezy. Należy traktować z pewnym podejrzeniem, ale poczytać można.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 22:35


Przeczytałam tą książkę, ale nie wiem czy prawda jest tak oczywista jak chce przedstawić ją autor. Niemniej poczytać do poduszki ją można.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 22:32


Przeczytałam tą książkę, ale nie wiem czy prawda jest tak oczywista jak chce przedstawić ją autor. Niemniej poczytać do poduszki ją można.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 22:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj