ebook Ballada o ciotce Matyldzie - Magdalena Witkiewicz

Ballada o ciotce Matyldzie

Wszystko zaczęło się od tego, że ciotka Matylda postanowiła umrzeć. Joance trudno się pogodzić z tą stratą. Do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań: macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemniczą firmę w spadku. Na szczęście Joanka nie jest sama, ma Olusia i Przemcia, dwóch osiłków o gołębich sercach, i ukochaną ciotkę, która śledzi z nieba poczynania siostrzenicy.

Ciepła i pełna humoru książka o sile kobiet, które potrafią walczyć o swoje szczęście. Opowieść o tym, że marzenia się spełniają (nawet jeśli trzeba przez nie wozić się dużym czarnym samochodem z przyciemnianymi szybami) i o tym, że dobro wraca jak bumerang... a zimno zostaje na Spitzbergenie.

Dodaj komentarz


Sympatyczni bohaterowie z krwi i kości. Kobiety z charakterem, a nie płynące z prądem. Ciepła opowieść o pozytywnym przesłaniu. W sumie jednak czytadło.

Cezary Kolczuga - 19 kwietnia 2013 13:25


Książka lekka, jak przystało na książki tego typu. Dla kobiet i o kobietach, taka o, na jeden wieczór.

Zakurzona półka - 27 marca 2013 11:40


Książka opowiadająca o kobietach - zawsze mi się je dobrze czyta. A dodatkowo nazwałam córkę Matylda więc podwójna radość:) Książka bardzo dobrze napisana, czyta się łatwo, jednak nie jest banalna. Polecam!

Daria Zychowicz-Kluba - 20 marca 2013 21:24

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj