ebook A między nami ocean… - Susan Wiggs

A między nami ocean…

Przystojny mąż, trójka wspaniałych dzieci, piękny dom – niejedna kobieta pozazdrościłaby Grace Bennett takiego życia. Pod pięknym obrazkiem kryje się jednak szara rzeczywistość. Małżeństwo Grace od dawna pozbawione jest pasji i zrozumienia. Jej mąż Steve, ambitny oficer marynarki, pnie się po szczeblach kariery i nie zauważa, że coraz bardziej oddala się od bliskich. Samotna i sfrustrowana Grace czuje, że potrzebuje prawdziwej odmiany. Gdy niespodziewanie poznaje tajemnicę z przeszłości Steve’a, stwierdza, że już zbyt wiele poświęciła dla ich związku. Odtąd chce czerpać z życia pełnymi garściami. Koniec małżeństwa Bennettów wydaje się przesądzony… Niespodziewanie na Grace spada wiadomość o wybuchu na lotniskowcu Steve’a. Koszmarne godziny niepewności, spędzone w oczekiwaniu na jakiekolwiek wieści, uświadamiają jej, że tak naprawdę nigdy nie przestała kochać męża. Czy jednak dostaną szansę, by zacząć od nowa?

Dodaj komentarz


Bywa tak, że czasami dobrze jest oderwać się od lektur o określonej tematyce i sięgnąć po coś zupełnie odmiennego. Tak było z książką „A między nami ocean”. Miałem obawy co do tego, że może być to mało interesujący romans, ale na szczęście tak nie było. Jest to wprawdzie powieść obyczajowa, więc „nie przystoi mężczyznom”, ale mi to nie przeszkadzało. Dużo dowiedziałem się o życiu przeciętnej amerykańskiej rodziny i jak jedno zdarzenie może wywrócić to życie „do góry nogami”.

Dark Noise - 6 czerwca 2013 11:57


"A między nami ocean" zaliczany do romansów jest właściwie bardziej powieścią obyczajową z elementamio romansu. Dość ciekawa powieśc o niemalże idealnym życiu Grace Bennett. Ale tak jak w życiu to bywa, pozory często mylą. Grace nie czuje się dobrze w małżeństwie, w którym mąż zapatrzony jest w robienie własnej kariery nie zwraca uwagi na Grace. Jednak gdy Grace dowiaduje się, ze los jej męża jest nieznany uświadamia sobie, zę nadal coś do niego czuje. Ciekawa opowieść, dobra do letniego czytania

Pharea - 6 czerwca 2013 11:35


Może się wydawać, że to jakieś tanie romansidło. Nic bardziej mylnego. To powieść obyczajowa. Może nie najwyższych lotów, ale na pewno godna zainteresowania. Autorka przedstawia historię kobiety, która ma niemal wszystko ale z różnych względów coraz bardziej oddala się od męża (często nieobecnego w domu z powodu swojej pracy na lotniskowcu). Jednak kiedy jej mąż zostaje uznany za zaginionego (z powodu wypadku na okręcie) bohaterka przeżywa trudne chwile. Ciekawy obraz zwykłej amerykańskiej rodziny nie pozbawiony ciepła i emocji.

Doris - 20 maja 2013 13:06


No niestety. Zaczęłam czytać i jakoś przebrnęłam. Ta autorka miała już lepsze książki.

Zakurzona półka - 27 marca 2013 11:29


Nie dzielę książek. Są po prostu dobre, złe i nudne. Ten romans jest schematyczny. Nic nowego. Nuda niesamowita. Szkoda czasu na czytanie.

Cezary Kolczuga - 23 marca 2013 17:23


Książka, która trafiła do mnie przez przypadek okazała się kompletną porażką. Połączenie znanych schematów dało nudną i bezsensowną historię... Nie polecam.

Ailuj - 23 marca 2013 17:02


Książka, która trafiła do mnie przez przypadek okazała się kompletną porażką. Połączenie znanych schematów dało nudną i bezsensowną historię... Nie polecam.

Ailuj - 23 marca 2013 17:02

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj