ebook Odwyk - Jan Paweł Krasnodębski

Odwyk

Opowieść o cierpieniu człowieka zrywającego z nałogiem alkoholowym i uzależnieniem od leków. 35-letni Adam jest zupełnie zrujnowany, nie widzi przed sobą jakiejkolwiek przyszłości. Podejmuje jednak walkę o własne istnienie.

Dodaj komentarz


Ciekawe studium osobowości człowieka uzależnionego. W książce mamy alkohol i leki. ale uzależnić się można od wszystkiego. Zerwać (odwyknąć) jest niezwykle trudno. Są jednak ludzie, którzy podejmują walkę? Czy bohaterowi udało się? Nie zdradzę.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 07:51


Można tą książkę przeczytać na dwa sposoby. Jeden to będąc świadkiem "upadku" uzależnionego człowieka bądź uzależnionym. Można też pominąć wspomnienia i otrzymać wgląd w przygnębiający rozpad duszy, która rozpływa się jak alkohol w krwiobiegu.

Aleksandra Skibińska - 17 kwietnia 2013 23:52


Kolejny skopiowany "na żywca" komentarz z innego portalu (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/23252/martwy-blues). Jesteś jego autorką? Wątpię

Cezary Kolczuga - 17 kwietnia 2013 23:52


Piękna, lekka i prawdziwa. Czytałam ją kilka razy i zawsze mnie pochłaniała tak samo. Jedyne, czego nie lubię w tej książce, to jej objętość. To samo mogłoby zostać zawarte w 300 stronach.

Aleksandra Skibińska - 17 kwietnia 2013 23:46

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj