ebook Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna - Jane Austen

Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Sense and Sensibility / Rozważna i romantyczna” Jane Austen to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.


Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średniozaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji z książki mogą korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.

Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.

Dodaj komentarz


Moja mama zawsze mi mówiła, że za dużo czytam zamiast się uczyć, na przykład angielskiego czy niemieckiego. I ciągle nie miałam czasu przeczytać książek które sobie wynajdywałam do czytania. A książki i fragmenty tekstów, które czytaliśmy na lekcjach były nudne. A tu taka miła odmiana. Niedość, że wspaniała historia dwóch sióstr to jeszcze dodatkowo nauka języka angielskiego. Idealne połączenie. Polecam wszystkim, którzy mieli lub mają ten sam problem co ja.
przepraszam za powtórny komentarz- ale pragnęłam naprawić swój błąd , aby inni nie mieli już powodów do śmiechu :))

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 00:12


To znana historia romantyczna. Opowieść o dwóch siostrach i ich perypetiach miłosnych. Wielokrotnie ekranizowana. Ta książka to dwujęzyczna wersja tej historii. Ułatwi z pewnością naukę języka angielskiego jednak pod warunkiem, że tematyka powieści jest dla odbiorcy interesująca. Raczej nie znajdzie zwolenników wśród płci brzydkiej.
Tak na marginesie:
Warto by przy pisaniu mniej się śpieszyć, bo zwrot „oja mama” na początku komentarza śmieszy niezmiernie.

Dark Noise - 23 czerwca 2013 23:06


oja mama zawsze mi mówiła, że za dużo czytam zamiast się uczyć, na przykład angielskiego czy niemieckiego. I ciągle nie miałam czasu przeczytać książek które sobie wynajdywałam do czytania. A książki i fragmenty tekstów, które czytaliśmy na lekcjach były nudne. A tu taka miła odmiana. Niedość, że wspaniała historia dwóch sióstr to jeszcze dodatkowo nauka języka angielskiego. Idealne połączenie. Polecam wszystkim, którzy mieli lub mają ten sam problem co ja.

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 22:36


Romantyczna historia w opracowaniu dla osób chcących wzbogacić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego o nowe słownictwo oraz zwroty. Tego typu wydawnictwa znacznie ułatwiają i urozmaicają niekiedy nudna naukę. Dzięki zawartej historii człowiek łatwiej zapamiętuje nowe wyrażenia Całość jest napisana w bardzo przystępny sposób, nawet osoby na niższym poziomie powinny sobie poradzić spokojnie z lekturą. Zachęcam, to zawsze ciekawsze rozwiązanie.

YoAnna - 31 maja 2013 21:57

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj