ebook Zaufaj mi - Brenda Novak

Zaufaj mi

ZAUFAJ MI. To już nie potrwa długo. Dostanę cię. Skończę to, co zacząłem… Sky Kellerman została brutalnie zaatakowana we własnym łóżku. Tylko cudem uniknęła najgorszego, ale to traumatyczne wydarzenie całkowicie odmieniło jej życie. Przestaje jej zależeć na karierze zawodowej. Zaczyna postrzegać świat jako niezbyt przyjazne miejsce. Dlatego zapisuje się na kursy strzeleckie i samoobrony. Już nigdy nie zamierza być bezbronną ofiarą. Kiedy jej oprawca wychodzi na wolność, koszmar powraca. Sky wie, że znów zagraża jej śmiertelne niebezpieczeństwo - napastnik ponownie zaatakuje. Kieruje nim ślepa nienawiść i chęć zemsty. Jednak ona nie jest już tą samą kobietą co kiedyś. Wie, jak się bronić, a dodatkowo wspiera ją detektyw David Willis...

Dodaj komentarz


TĘ pozycję (borze zielony, jak można w tym wypadku pisać „tą”) rzeczywiście niech lepiej omijają fani dobrych kryminałów, gdyż nie znajdą tu nic dla siebie. Dostajemy do reki poprawnie napisana powieść, ale nic więcej. Po jakimś czasie od zakończenia lektury niknie ona w tłumie jej podobnych. Jedynymi plusami są chyba tylko przystępny styl oraz w miarę ciekawe zakończenie. Kto chce niech spróbuje.

YoAnna - 31 maja 2013 22:00


Opowieść o kobiecie, która w wyniku pewnych wydarzeń postanawia zmienić swoje życie w taki sposób aby być zawsze gotową do obrony samej siebie. Tematyka nawet ciekawa. Niestety autorka ją „psuje” zbyt rozbudowanym wątkiem uczuciowym między bohaterką a detektywem, który ja chroni. Dla miłośników romansów kryminalnych książka może okazać się miłą rozrywką. Miłośnicy romansów też odnajdą tu coś dla siebie. Reszta niech lepiej omija tą pozycję.

Doris - 21 maja 2013 21:47


Jest to pierwsza książka z serii Ostatni Bastion. Jest to dobra książka, która mimo kilku mankamentów daje dużo radości z czytania. Seria ta skupia się wokół 3 kobiet, których życie zostało bezpośrednio lub pośrednio narażone na przemoc, i którzy decydują się z tym walczyć. Zbierają się razem i tworzą grupę wsparcia dla ludzi, którzy jej najbardziej potrzebują.
Ta powieść skupia się głównie na Sky Kellerman, która kilka lat wcześniej została zaatakowana we własnym łóżku. Pomogła wsadzić do więzienia swojego oprawcę, jednak teraz on wychodzi z więzienia a ona nie czuje się już bezpiecznie, bo wie, ze on będzie chciał się zemścić. Romans w książce jest ledwie widoczny, a gdyby był lepszy to może i książka zyskałaby więcej. Pozostaje tylko sięgnąć po następną część

Pharea - 14 maja 2013 13:13

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj