ebook Telefon o północy - Tess Gerritsen

Telefon o północy

Niespodziewany telefon przerywa spokojny sen Sarah. Jest pewna, że usłyszy ciepły głos swojego męża Geoffreya, który pracuje w jednym z londyńskich banków. Ku jej przerażeniu pracownik Departamentu Stanu, Nick O’Hara, informuje ją o śmierci męża w pożarze hotelu w Berlinie. Zaszokowana Sarah nie wierzy w śmierć Geoffreya i rozpoczyna własne śledztwo. Widząc jej determinację, Nick, początkowo przeciwny pomysłowi, zgadza się pomóc. Krok po kroku wkraczają w sam środek międzynarodowego spisku szpiegowskiego, w który zamieszani są wysoko postawieni politycy, agenci CIA i Mossadu. Przemierzając kolejne europejskie miasta, Sarah odkrywa, że jej mąż nie był tym, za kogo się podawał, a jej życie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Dodaj komentarz


Hm... dobry poradnik, na prawdę fajnie moim zdaniem poczytać o czymś co może mieć dla nas tak pozytywny skutek . W dzisiejszch czasach chemii, konserwantów... warto zjeść coś normalnego, zdrowego, a i smacznego.
Dzięki temu poradniki jest to chyba możliwe !
Zbiór ciekawych i oryginalnych przepisów, na każdy dzień oraz jego różnorodne pory Każdy znajdzie tu coś dla siebie i dla swojego zdrowia !
Warto zainwestować w swój własny organizm.

Tralalalalalala - 29 czerwca 2013 00:54

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj