ebook Tajemnica swastyki - Mariusz Kwiatkowski

Tajemnica swastyki

„Tajemnica Swastyki”, to powieść sensacyjna, której akcja rozgrywa się podczas hitlerowskiej okupacji. Główny bohater, Robert Wilson, jest synem Polki i Anglika, z powodu tragedii rodzinnej trafia do Polski i tu zakochuje się w ślicznej Agnieszce Dąbrowskiej. Niestety, wojna nie pozwala, aby młodzi ludzie żyli szczęśliwie. Dziewczyna trafia do obozu koncentracyjnego, chłopak zaś uczestniczy w ruchu konspiracyjnym. Bohaterzy dzieła, to również postacie historyczne, między innymi Adolf Hitler, Martin Bormann, Albert Speer i inni. Ich życie, wypełnione intrygami i polityką, przeplata się z losami Agnieszki i Roberta.

Dodaj komentarz


Opowieść o wojennej miłości. Na szczęście nie ma tu epatowania wydarzeniami wojennymi tylko historia dwojga ludzi rzucona w tragiczną rzeczywistość. Jednych zaciekawi, innych nie. Kto lubi prozę Kwiatkowskiego będzie zadowolony

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 17:12


Umieścić historię zwykłych ludzi w czasach wojny, bez epatowania historią i krwią nie jest łatwo, ale Kwiatkowskiemu się udało. Żałuję, że ta książka była taka krótka.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 13:02

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj