ebook Schodząc ze ścieżki - Tomasz Jamroziński

Schodząc ze ścieżki

Częstochowscy policjanci odsłaniają kulisy dawnego morderstwa. Sprawa morderstwa nad glinianką Michalina w Częstochowie powraca po jedenastu latach. Z zimną krwią zaszlachtowano tam dwóch nastolatków. Trzeci ledwo uszedł z życiem. Okoliczności, w jakich doszło do zbrodni i jej szybkiego wyjaśnienia, kładą się cieniem na stróżach prawa, ale nie tylko... Kogoś bardzo interesuje nieformalne dochodzenie w dawno zamkniętej sprawie, które wszczęli komisarz Andrzej Wołoszynow i aspirant Bartosz Zdaniewicz. Ten ktoś nie spocznie, nim zagrożenie nie zniknie…

Dodaj komentarz


„Schodząc ze ścieżki” to bardzo udany debiut powieściowy Tomasza Jamrozińskiego. Kryminał z krwi i kości, którego akcja dzieje się na naszym rodzimym podwórku. Książka ma wszystko to, co dobra powieść tego typu mieć powinna. Nie brak akcji, intryg, napięcia i całej śledczej otoczki. Czyta się szybko i przyjemnie, powieść wciąga i nie puszcza aż do ostatniej strony. Bardzo wszystkim polecam.

YoAnna - 27 maja 2013 20:32


Debiut powieściowy pisarza, który wcześniej zajmował się poezją. Trzeba przyznać, że udany debiut. Jest tu wszystko co powinno znaleźć się w rasowym kryminale. Do tego oryginalny język i nietuzinkowe postacie. Można powiedzieć "dobre, bo polskie".

Cezary Kolczuga - 12 kwietnia 2013 13:45

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj