ebook Pozdrowienia z Rosji - Kerry Connor

Pozdrowienia z Rosji

Karina od miesięcy ucieka i powoli oswaja się z myślą, że już nigdy nie wróci do Moskwy… Groźny i wpływowy człowiek, który kazał zamordować jej męża, ma wszędzie swoich szpiegów. Nawet w Stanach, dokąd ściągnął ją ojciec chrzestny. Kiedy i on zostaje zabity, Karina składa swój los w ręce jego syna Viktora. To jedyna przyjazna dusza w obcym i wrogim świecie. Viktor namawia Karinę, by postarała się o stały pobyt w USA, najlepiej poprzez fikcyjne małżeństwo. Wybrał już nawet kandydata – swego najlepszego przyjaciela Luke’a Hubbarda…

Dodaj komentarz


Mało obszerna pozycja na jeden wieczór. Pomieszanie sensacji z romansem, ale nie jest to szczególną wadą. Zadanie rozrywkowe jest spełnione, choć bardziej to romans niż kryminał. Czyta się stosunkowo szybko, akcja mało zaskakująca, historia mało ciekawa. Nie przeszkadza to jednak w czytaniu, szczególnie kiedy mamy chęć na chwilę zapomnienia i odprężenia. Książka idealnie spełnia to zadanie.

Doris - 31 maja 2013 18:15


Tytuł i okładka niczym nawiązanie do przygód Jamesa Bonda. Szkoda tylko, iż zawartość pozostawia bardzo wiele do życzenia. Connor funduje czytelnikom w swej powieści przewidywalną i banalną fabułę, która raczej niczym nie jest w stanie zaskoczyć odbiorcy. Całość przedstawiona jest mało interesująco, a bohaterowie są „płascy”. „Pozdrowienia z Rosji”, to taka historia do przeczytania góra raz, ale według mojej oceny nawet i na tyle szkoda czasu.

YoAnna - 27 maja 2013 20:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj