ebook Opowiem Ci o zbrodni - Katarzyna Bonda,Bogdan Lach,Marta Guzowska,Joanna Opiat-Bojarska,Katarzyna Puzyńska,Małgorzata FUgiel-Kuźmińska,Michał Kuźmiński,Wojciech Chmielarz,Robert Małecki,Igor Brejdygant,Max Czornyj,Michał Fajbusiewicz,Małgorzata i Michał Kuźmińscy

Opowiem Ci o zbrodni

Najsłynniejsze polskie „pióra kryminalne” – Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska i sześć wybranych przez nich prawdziwych zbrodni, które wstrząsnęły Polską. Na podstawie książki powstał scenariusz programu TV, w którym narracja jest prowadzona przez samych pisarzy.

Sześć tragedii i próba zrozumienia sytuacji, które do nich doprowadziły. Każdy z autorów przeanalizował okoliczności towarzyszące przestępstwom – rozmawiając z profilerami, patologami, psychologami, specjalistami-kryminologami czy analizując akta – i opisał wybraną historię. Wszyscy zrobili to w charakterystyczny dla siebie sposób, posługując się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników. Mamy różne punkty widzenia i rozmaite sposoby podejścia do tematu.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj