ebook Obiecaj mi - Harlan Coben

Obiecaj mi

Myron Bolitar - Tom 8

Wszystko zaczyna się od jednego telefonu. Wystraszona nastolatka, Aimee, potrzebuje pomocy, a Myron Bolitar nie może jej odmówić. Zabiera ją z ciemnej ulicy i – chociaż wcale nie chce tego robić – zawozi pod nieznany adres. Przyjdzie mu gorzko żałować tego błędu. Dziewczyna znika, a Myron jest ostatnią osobą, która ją widziała. Przez jedną, złożoną w dobrej wierze, obietnicę jego życie – i życie rodziców Aimee – zamienia się w koszmar. Mimo że od sześciu lat nie zajmował się żadną sprawą kryminalną, Myron Bolitar postanawia wrócić do praktyki detektywistycznej i odnaleźć dziewczynę, zanim przepadnie na dobre.

Dodaj komentarz


Kolejny tom przygód Myron'a Bolitara. Jak zwykle w przypadku Cobena jest wciągająco i interesująca, a fabuła trzyma w napięci od pierwszej do ostatniej strony. Lubię w książkach autora sposób, w jaki bawi się z czytelnikiem. Styl i język przyjemne w lekturze, nic tylko brać i czytać, bo warto. Pozycja obowiązkowa dla fanów serii i autora. Z pewnością się nie rozczarujecie.

YoAnna - 13 maja 2013 17:06


Kolejny kryminał autorstwa Cobena. Czy dobry? Mam mieszane uczucia. Tajemnicze zaginięcie pewnej dziewczyny i bohater próbujący rozwiązać zagadkę (Myron). To główny wątek. Trochę opisów dotyczących samego bohatera, dość wartka akcja i... No właśnie i co? Język powieści jest dość prosty, ale może wciągnąć niejednego miłośnika kryminałów. Zakończenie oczywiście zaskakujące, ale ja jakoś w tej historii nie odnalazłam emocji. Takie niczego sobie czytadło.

Doris - 12 maja 2013 07:04

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj