ebook Negocjator - Delores Fossen

Negocjator

Wszystkie siły policyjne hrabstwa Kenner zostają postawione na nogi, gdy ginie bez śladu synek wpływowego biznesmena. Szybko udaje się ustalić, że dziecko porwał gangster pracujący dla mafii. Policja wzywa na pomoc Colina Forestera, negocjatora z FBI. Na miejscu Colin dowiaduje się, że podczas akcji będzie go wspierać psycholog dziecięcy. Okazuje się nim Danielle, która za trzy dni przestanie być jego żoną. Teraz od ich dobrej współpracy zależy życie niewinnego dziecka…

Dodaj komentarz


Kryminałów z nutką romansu raczej unikam, ale czasami po taki sięgnę. Pozytywnie zaskoczona raczej nie bywam, ale są wyjątki, Do takich należy ta książka. Więcej tu sensacji niż romansu, co tylko wychodzi na dobre powieści. Akcja rozwija się ciekawie, a jeden z bohaterów jest dość nieprzewidywalny. Szkoda tylko, że historia (jak na razie) nie jest kontynuowana w polskim wydaniu. Za mało było romansu?

Doris - 31 maja 2013 18:01


Rzeczywiście, tak jak pisze poprzedniczka, jest to romans niczym każdy inny. Nie jest to historia, która na długo zapadałaby w pamięć, nie ma w niej nic, co wyróżniałoby ją na tle innych tego typu. Prosta fabuła, nieskomplikowana akcja, bohaterowie nie zostali jakoś dogłębnie ukazani. Autorka ma lekki styl, więc całość czyta się szybko. Pozycja dobra na leniwy, letni wieczór. Nic więcej.

YoAnna - 26 maja 2013 10:23


Romans jak każdy inny, jednak powiązanie historii z kryminałem nadało mu niesamowitego smaczku. A i Colin i Danielle nie są typowymi bohaterami romansideł - oboje inteligentni i pracujący dla społeczeństwa. Uwielbiam takie książki!

Aleksandra Skibińska - 10 kwietnia 2013 18:27

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj