ebook Mamidła - Dagmara Adwentowska,Agnieszka Biskup

Mamidła

Zbiór opowiadań grozy „Mamidła”. W książce najdziecie już publikowane i nowe, stworzone na potrzeby zbioru opowiadania, napisane indywidualnie, jak i razem, przez obiecujące i uznane polskie autorki: Dagmarę Adwentowską i Agnieszkę Biskup. Po wyprawa w mroczną stronę wyobraźni, często okrutną i straszną, ale i delikatną, charakterystyczną dla literatury grozy niesamowitej.

 

„Mamidła” to prawdziwa uczta dla złaknionej mocnych wrażeń wyobraźni. Gatunkowe know-how, emocjonalna wiarygodność i literacki wdzięk, któremu nie sposób się oprzeć. Tak zręcznie uwodzić piórem potrafią tylko najlepsi. Zakochałem się od pierwszych wersów..

Juliusz Wojciechowicz


Jeśli komuś wydaje się, że kobiety nie potrafią pisać horrorów, powinien koniecznie sięgnąć ten zbiór. „Mamidła” to książka przygotowana przez dwie zdolne polskie autorki – Agnieszkę Biskup i Dagmarę Adwentowską. Autorki piszące różną stylistycznie prozę, eksplorujące zupełnie odmienne sfery niepokoju, poszukujące własnych ścieżek w horrorowym gatunku. Ale łączy je jedno – talent do straszenia! To nie są opowiadania lekkie łatwe i przyjemne. Wzbudzą strach, niepokój, ścisną za gardło. Ale o to właśnie chodzi w horrorze. Dajcie im szansę i pozwólcie się omamić „Mamidłom”!

Mariusz Wojteczek - BadLoopus

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj