ebook Grizzly - Adam Zalewski

Grizzly

Ostra, męska proza, bezlitośnie obnażająca naturę człowieka! Jesienią 2007 roku Clinton Gerstaecker, szeryf Green Doll w Kentucky, znajduje w swym domu ciało zamordowanej żony. Jego życie się kończy... Znad zmasakrowanych zwłok podnosi się zupełnie inny mężczyzna: Grizzly, który nie odpuści, zanim nie dokona krwawej zemsty. W pogoni za mordercami Gerstaecker przemierza amerykańską prowincję. Na swej drodze napotyka niewyobrażalne wręcz zło. Musi je zniszczyć, by zakończyć swą misję. Grizzly to brutalny thriller o surowej sprawiedliwości, zgodnie z którą dobrzy i uczciwi otrzymują pomoc, a źli - giną. Zza krwawych obrazów przebija dotkliwa tęsknota za życiem godnym i szczęśliwym. Nie zaspokoi się jej, dopóki na świecie żyje choć jeden zły człowiek... Uwaga: książka przeznaczona tylko dla osób dorosłych o wyjątkowo mocnych nerwach!

Dodaj komentarz


Świetny kryminał (a może thriller?). Trochę krwawy, trochę mroczny. Sporo tu okrucieństwa i brutalności. Nie spodoba się wszystkim. Bohater szuka odwetu na mordercach swojej żony. Mimo, że to książka akcji znajdziemy wiele refleksji. Pytania o zasadność zemsty, o samodzielne wymierzanie sprawiedliwości, o bólu i poczuciu straty Fabuła wciąga i mimo mocnej, męskiej formy powieść może zainteresować płeć piękną. Mnie zainteresowało. Nawet bardzo.

Doris - 21 maja 2013 22:54


Książka brutalna, która z pewnością nie spodoba się wszystkim. Po bestialskim zabójstwie żony Clinton wyrusza w kraj, by dokonać zemsty i nic, ani nikt, nie są w stanie mu przeszkodzić. To kawałek cięższej literatury, mrocznej, niebezpiecznej. Czyta się jednak szybko, a fabuła wciąga. Wbrew pozorom nie jest to powieść jedynie dla mężczyzn, panią lubiącym cięższe klimaty tez może się spodobać.

YoAnna - 21 maja 2013 17:09


Mocna proza. Dla miłośników mrocznych thrillerów i kryminałów, gdzie bohater przed niczym się nie cofa. Mimo to można ją różnie odczytywać. Może być to zaskoczeniem, ale jest tu trochę przemyśleń i refleksji.

Cezary Kolczuga - 16 kwietnia 2013 14:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj