ebook Gdyby on tu był - Iga Karst

Gdyby on tu był

"Gdyby on tu był" to historia, w której przeszłość zjawia się w teraźniejszości, zbrodnia miesza się z polityką, a bohaterowie wciąż pojawiają się na nowo, odkrywając swoje prawdziwe oblicze.

Pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść o tym, jak bolesne jest stawanie twarzą w twarz ze zdarzeniami, które dawno już pochowaliśmy w odmętach pamięci.

Współczesny Wrocław.  Młoda freelancerka Teresa Miller prowadzi ustabilizowane życie u boku narzeczonego. Niespodziewana wizyta policji wplątuje ją w szereg tajemniczych wydarzeń, w których główną rolę odgrywa jej głęboko skrywana przeszłość. Sytuacja zmusza ją do powrotu do bolesnych wspomnień czasów, z którymi chciała zerwać na zawsze.

Dodaj komentarz


Kryminał jakich wiele. Ani szczególnie interesujący, ani szczególnie odrzucający. Bohaterka staje się ofiarą pewnej intrygi, która jest osią całej powieści. Niektórzy czytelnicy będą zadowoleni, niektórzy poczują niedosyt (ja poczułam). Wprawdzie intryga potrafi wciągnąć, a postacie są stosunkowo ciekawie nakreślone, ale w sumie to wszystko. Brakuje czegoś, co można nazwać polotem. Zwykłe czytadło. Nic więcej. Spełnia jednak swoje rozrywkowe zadanie. Można poczytać, można też sobie darować.

Doris - 31 maja 2013 17:29


Ustabilizowana życiowo i posiadająca zabezpieczoną przyszłość kobieta nagle staje się ofiara intrygi. Wciągający kryminał, którego akcja po części dzieje się we Wrocławiu. Dobrze poprowadzona fabuła, ciekawe postacie, wciągająca intryga. Powieść czyta się lekko i przyjemnie. Z pewnością nie należy o na do arcydzieł gatunku, jednak jako książka mająca służyć odprężeniu po ciężkim dniu pracy zda się wyśmienicie. Naprawdę warto przeczytać.

YoAnna - 20 maja 2013 20:39


Kolejna książka Igi Karst. "Gdyby on tu był" to pełna napięcia historia, w której samotna kobieta staje się główną bohaterką przerażającej intrygi. Autorka potrafi zainteresować czytelnika już od pierwszej kartki swej powieści, podsycać jego ciekawość i zwodzić niemalże do ostatniej strony książki. A zakończenie jest jeszcze większym zaskoczeniem. Czyta się bardzo szybko, a dwa wątki splatające się w jeden kryminał będą gratką dla fanów gatunku. Polecam

Pharea - 15 maja 2013 17:28

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj