ebook Cisza przed burzą - B.J. Daniels

Cisza przed burzą

Policyjny detektyw Nick Rogers miał nadzieję, że Whitehorse, miasteczko w Montanie, okaże się oazą spokoju. Widział w Los Angeles wiele zła, teraz chętnie zająłby się drobnymi, nawet nudnymi sprawami. Kiedy objął posadę zastępcy miejscowego szeryfa, nie spodziewał się, że wkrótce los rzuci go w centrum dramatycznych wydarzeń. Czeka go nie tylko skomplikowane śledztwo w sprawie o morderstwo, ale też walka z własnymi uczuciami…

Dodaj komentarz


Nie okładka się liczy tylko treść. Wprawdzie „opakowanie” jest ważne, bo sugeruje „zawartość”, ale tak naprawdę niczego nie mówi o książce. Po Harlequinie nie można się jednak spodziewać czegoś oryginalnego niezależnie od okładki. I tak jest tym razem. Niczym nie zachwycająca historia. Zaskoczenia tu w żaden sposób nie można znaleźć. Jednakże miłośnicy „romantycznych” historii połączonych z wątkiem kryminalnym znajdą tu co nieco dla siebie.

Doris - 28 maja 2013 13:48


Nie wiem czemu te książki maja tak koszmarne okładki. Zawsze umięśniony facet i w wsparta na jego silnym ramieniu bezbronna kobieta. Powieść fabuła i akcją nie powala na kolana. Całość osadzona jest w małym miasteczku i adekwatnie do jego rytmu toczą się wydarzenia. Prosty język, nieskomplikowana i niewymagająca większego skupienia fabuła. Książka jest dość przewidywalna, brak w niej efektu jakiegokolwiek zaskoczenia.

YoAnna - 20 maja 2013 16:50

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj