ebook Klauzura. Wstęp wzbroniony - Consilia Maria Lakotta

Klauzura. Wstęp wzbroniony

Kiedy wielka gwiazda Hollywood zamyka się za drzwiami ciężkiego klauzurowego klasztoru, wywołuje to poruszenie w całej Ameryce. Wszyscy zastanawiają się nad motywami decyzji aktorki. Reporterka jednego z najpoczytniejszych dzienników z Chicago dostaje zlecenie od szefa – ma incognito przeniknąć do klasztoru jako nowicjuszka i starać się dowiedzieć wszystkiego o decyzji gwiazdy i jej obecnym życiu. Redakcja czeka na sensacyjny materiał prasowy, a dziennikarka zaczyna wielką przygodę o nieprzewidzianych konsekwencjach.

Dodaj komentarz


Dziwna książka. Mam kuzynkę, która przez długi czas była w zakonie o zaostrzonej klauzurze. Wcale nie jest tak dowcipnie jak przedstawia ta książka. Do tego to śledztwo dziennikarskie. Żenada.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 15:19


Miałam mieszane uczucia, kiedy sięgałam po tą książkę. Dwie poprzednie książki autorki prezentowały diametralnie różny poziom, więc nie wiedziałam czego się po "Klauzurze" spodziewać. Okazało się, że jest tak samo zła jak "Córki Nipponu". Nie dokończyłam jej, nie miałam siły. Nie polecam.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 13:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj