Zerwane kajdany

Książę Bridhard, realizując marzenie swego ojca, rzuca wyzwanie największemu przeciwnikowi królestwa. Organizowane powstanie ma raz na zawsze zrzucić jarzmo niewoli i wydostać ludzi spod panowania elfów. Wydaje się, że Bridhard ma wszystko, co potrzebne do zwycięstwa - potężne sojusze i zakazaną, śmiercionośną broń. Nie wie jednego - że stawką będą nie tylko ziemie królestwa, ale też życie i dusza jego ukochanej kobiety. Czy zdoła przeciwstawić się złu mając przeciw sobie najlepszych wojowników kontynentu i potężnych magów?

Tomasz Biedrzycki (ur. 1978) - autor książek z gatunku fantasy, science fiction, a także kryminałów. Od najmłodszych lat zafascynowany astronomią i książką, z którą zaprzyjaźnił się już na początku szkoły podstawowej. Wieloletni gracz i mistrz gier fabularnych, fan literatury fantastycznej i sensacyjnej.

Dodaj komentarz


Niestandardowe podejście do tematu fantasy. Coraz częstsze u polskich autorów ( i bardzo dobrze ). Klasyczne role ras fantasy zupełnie poodwracane. Ciekawie wykreowany świat, akcja. Brak dłużyzn - "zapychaczy" treści. Dobrze przemyślana fabuła wciąga i sprawia, że czyta się naprawdę dobrze.

Majkelos - 25 czerwca 2014 10:11

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj