ebook Uzdrowiciel - Sharon Sala

Uzdrowiciel

Jonah Grey Wolf jest człowiekiem znikąd - jako roczne dziecko pojawił się w zagadkowy sposób w małej osadzie na Alasce, gdzie przygarnął go miejscowy lekarz. Gdy Jonah dorasta, odkrywa, że ma moce uzdrowicielskie i niezwykły kontakt ze zwierzętami. Kiedy ktoś próbuje go porwać i wykorzystać dla zysku jego talent, Jonah postanawia prowadzić życie wędrowca. Przemierza kraj, nigdzie nie zatrzymując się na dłużej. Wierzy, że w ten sposób zgubi pościg. W górach poznaje tajemniczą Luce. Oboje są samotnikami, ale szybko odnajdują wspólny język, zaczynają nawet snuć marzenia o przyszłości. Niestety prześladowcy Jonaha nadal podążają jego tropem, są coraz bliżej – zdesperowani i gotowi na wszystko....

Dodaj komentarz


Dziwna ta książka. Przynajmniej dla mnie. Z jednej strony ckliwa, przewidywalna opowieść o miłości. Ile razy już to było? Z drugiej bohater, który jest niewątpliwym plusem. Będzie szczególnie się podobał osobom, które kochają zwierzęta. Cała reszta to niestety nic ciekawego. Książka jednak będzie dobrze spełniała rolę czytadła do podróży. Lekka i łatwa lektura, która być może wywoła uśmiech i nieco ukoi nerwowość dnia codziennego.

Doris - 28 maja 2013 13:12


Pomysł na fabułę był intrygujący, może nie całkiem oryginalny, ale można było pokładać w nim pewne nadzieje. Jednak szybko zostały one rozwiane jakością wykonania. Całość jest przewidywalna do bólu i czytelnik nie uświadczy tu żadnego zaskoczenia. Wszystko wyszło płasko i nijako, jedynym plusem jest niewielka liczba stron. Czasem mój wewnętrzny przymus kończenia rozpoczętych książek okazuje się przekleństwem. Nie polecam Wam „Uzdrowiciela”.

YoAnna - 21 maja 2013 21:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj