ebook Powrót bogini. Część 2 - P.C. Cast

Powrót bogini. Część 2

 

 

Shannon z trudem odnajduje się w realnym świecie. Jest przerażona odkryciem, że tu jej miejsce zajęła Rhiannon, prawdziwe wcielenie bogini Epony. Okrutna Rhiannon z rozmysłem krzywdzi bliskich Shannon. Jest potężna, bo przyzywa na pomoc siły ciemności. Nie odczuwa wyrzutów sumienia, a czynienie zła sprawia jej przyjemność.

 

Shannon marzy o powrocie do mitycznego Partholonu, do kochanego męża i ludzi, którzy jej zaufali. Jednak najpierw musi stanąć do walki z Rhiannon i jej sojusznikami, by uratować ten świat przed zagładą…

Dodaj komentarz


Historie fantastyczne (fantasy i sci-fi) mogą wciągnąć w swój świat niejednego czytelnika. Niestety niektórzy autorzy tak chcą zainteresować odbiorcę swoja wizją, że często popadają w manierę mnożenia wątków i postaci. Wprawdzie autorka raczej unika takich „zabiegów”, ale za to niepotrzebnie dodaje kolejne magiczne tematy. Oprócz wampirów i mitologii mamy tutaj wierzenia indiańskie. Takie pomieszanie z poplątaniem nie ma dobrego wpływu na fabułę. Powiedzenie „co za dużo, to niezdrowo” ma tutaj swoje zastosowanie.

Doris - 28 maja 2013 14:01


Książka trzyma poziom poprzedniczki. Czytelnik nie uświadczy tu ani ciekawej fabuły, ani zaskoczenia, ani interesujących postaci. Zawarte na stronach wydarzenia zupełnie nie przykuwają uwagi, są nudne i monotonne. Jest to dzieło, które śmiało można sobie darować i nic wielkiego się nie straci. Nie polecam nikomu „Powrotu bogini”, można się jedynie mocno rozczarować i zmarnować czas. Lepiej sięgnąć po coś innego.

YoAnna - 23 maja 2013 19:36


Cześć druga „Powrotu bogini” stoi na takim samym, niskim poziomie, jak jej poprzedniczka. Nudno, nieciekawie, nużąco. Akcja praktycznie stoi w miejscu, nic się nie dzieje. Perypetie bohaterów bardziej śmieszą niż wciągają. To pozycja jedynie dla zagorzałych fanów tego uniwersum bądź autorki. Pozostali czytelnicy spokojnie mogą sobie tę pozycję darować. Nic nie stracicie, a tylko zyskacie. Nie polecam, szkoda czasu i oczu.

YoAnna - 18 maja 2013 16:36

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj