ebook Nawiedzony - Linda Winstead Jones

Nawiedzony

Gideon Raintree jest detektywem policyjnym w Wilmington (Karolina Północna). Stuprocentową wykrywalność zabójstw zawdzięcza swej nadprzyrodzonej umiejętności porozumiewania się z duchami ofiar. Na miejscu brutalnej zbrodni spotyka przydzieloną mu nową partnerkę – ładną, bardzo niezależną detektyw Hope Malory. Oboje stają się celami dla seryjnej zabójczyni nasłanej przez Ansara. Kontrola energii elektrycznej i dar przewidywania pomogą im przetrwać ataki, ale czy zdążą dostać się do zagrożonej siedziby klanu Raintree, zwanej Sanktuarium? Doskonały thriller z domieszką zdolności nadprzyrodzonych. Plus namiętność i gorące uczucie…

Ciąg dalszy w książce pod tytułem „Sanktuarium”

Dodaj komentarz


Jak widać niektórzy nie potrafią powstrzymać się od złośliwości. Ktoś był bliski prawdy? Nieistotne. Skupmy się na książce, ba ta jest wbrew pozorom ciekawa. „Nawiedzony” to druga część historii rodziny Raintree. Bohater potrafi władać elektrycznością. Szkoda tylko, ze autorka poszła drogą romansu (czego my chcemy od pisarki, która zajmuje się romansami?) a nie wątku fantastycznego. Byłaby z tego o wiele ciekawsza historia moim zdaniem

Dark Noise - 7 czerwca 2013 22:40


I tak wiesz lepiej, więc moja odpowiedź jest zbędna. A na przyszłość polecam pilnować własnych" uniwersalnych komentarzy.

YoAnna - 31 maja 2013 18:35


To druga książka z serii o rodzinie Raintree (są trzy). Każda z nich napisała inna autorka. To historia paranormalna, ale bez wampirów czy innych stworów. Magii tu jednak sporo. Kryje się w ludziach. Ciekawy motyw na świetną historię, ale autorka (jak i jej koleżanki po fachu) „utkwiła” w opowieści miłosnej. Sam bohater nawet ciekawy, bo ma władzę nad elektrycznością i jest... policjantem.
@Yoanna twój komentarz jest tak uniwersalny, że można „przykleić” go do każdej książki. Czytałaś? Mocno wątpię.

Doris - 31 maja 2013 18:26


Przeciętne czytadło. Nie ma tu nic oryginalnego i odkrywczego, więc można sięgnąć po lekturę tej książki tylko jeśli mamy ochotę na coś bardzo niewymagającego. Prosta fabuła, nieskomplikowana akcja, przeciętni bohaterowie. Czyta się szybko, ale to ciut za mało, by z czystym sumieniem móc tę powieść polecać innym. Wątek romansowy mocno przewidywalny, a elementy nadprzyrodzone raczej nie zaspokoją głodu fanów fantastyki.

YoAnna - 26 maja 2013 10:23

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj