ebook Królowa zdrajców. Księga III Trylogii zdrajcy - Trudi Canavan

Królowa zdrajców. Księga III Trylogii zdrajcy

Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników. Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać potęgę całkowicie nowego rodzaju mocy wykorzystywanej do tworzenia klejnotów. Wiedza ta może przynieść zmiany w Gildii Magów lub sprawić, że Lorkin na zawsze pozostanie wygnańcem.
Królowa Zdrajców to triumfalne zwieńczenie „Trylogii Zdrajcy” zapoczątkowanej przez Misję Ambasadora i rozwiniętej w tomie pod tytułem Łotr.

Dodaj komentarz


Niestety zakończenie historii. Niestety, gdyż cała seria bardzo przypadła mi do gustu i smutno rozstawać się ze stworzonym przez autorkę światem i postaciami. Wątki zostają sprawnie zamknięte, całość podąża zgrabnie ku finałowi. Książkę czyta się lekko, przyjemnie i szybko. Wszystkie wydarzenia toczą się w odpowiednim do fabuły tempem i w pełni satysfakcjonują. Szkoda, ze to już koniec. Jeśli lubicie fantasy spokojnie możecie sięgnąć po twórczość Canavan.

YoAnna - 29 maja 2013 22:04


Ostatni tom cyklu. Niestety rozczarowuje (szczególnie dziwne zakończenie, sprawiające wrażenie doklejki). Znany świat, znani bohaterowie, nic zaskakującego. Poprzednie części, nie mówiąc o wcześniejszej trylogii, były o wiele lepsze.

Cezary Kolczuga - 20 kwietnia 2013 13:18


Właściwie mam jedną uwagę. Zakończenie jest takie ponure i dziwne.

Aleksandra Skibińska - 5 kwietnia 2013 22:52


Doskonały ostatni tom trylogii. Czytając przed snem i mówiąc sobie "jeszcze tylko jeden rozdział" można niepostrzeżenie doczytać książkę do końca i iść spać o 4 nad ranem.

Artem - 30 marca 2013 00:53


Bardzo dobre zwieńczenie trylogii. Zakończenie otwarte, jednak wydaje mi się, że autorka nie ma zamiaru (i raczej nie powinna) dopisywać dalszych losów, bo było idealne. Lorkin jest świetną postacią. Tylko dalej się zastanawiam kto jest tytułowym Łotrem. Hmmm?

Agu - 25 marca 2013 21:39


Cudowna książka. Ta kobieta ma tak niesamowicie dobre pomysły.

Aleksandra Skibińska - 25 marca 2013 19:33


Ostatni tom zamykający moją ulubioną trylogię Trudi Canavan. To właśnie ta autorka powinna zostać nową matką fantastyki. W pełni zasługuje na ten tytuł.

Ailuj - 23 marca 2013 12:22

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj