ebook Halloween - Opracowanie zbiorowe,praca zbiorowa

Halloween

W Halloween nikt i nic nie umknie mrocznej wyobraźni mistrzów polskiego horroru! Czy jesteście gotowi zmierzyć się z prawdziwą grozą? W czas Halloween, kiedy umarli przedostają się do świata żywych, a żywi muszą się zmierzyć z niewyobrażalnym, może się wydarzyć wszystko. Wiedzą o tym tacy pisarze, jak Izabela Szolc, Magdalena Kałużyńska, Katarzyna Rogińska, Łukasz Orbitowski, Krzysztof Maciejewski, Kazimierz Kyrcz, Bartosz Czartoryski, Łukasz Śmigiel, Robert Cichowlas, Piotr Rowicki i Dawid Kain. Niebawem dowiecie się i wy…

Dodaj komentarz


Antologie same w sobie nie są złym pomysłem. Mają jednak często charakterystyczną wadę. Nie równość jakościowa zebranych opowiadań. Ta książka nie jest żadnym wyjątkiem Znajdziemy tu opowiadania, które wywołają „gęsią skórkę”, znajdziemy też mniej interesujące. Ogólnie jednak tytuł jest lekko na wyrost. Tematyka owszem „straszna”, ale z klimatem halloweenowym już nieco gorzej. Jakoś mi go tu brakowało, a szkoda. Nie polecam.

Doris - 31 maja 2013 17:30


Zbiór opowiadań grozy. Jak to w przypadku tego typu dzieł, jedne są interesujące, inne nudne i nieciekawe. Czytelnik dostaje do reki historie stworzone przez autorów już znanych i lubianych, jak i takich, którzy dopiero zdobywają sławę. Ogólnie czyta się dość przyjemnie (o ile tak można powiedzieć o horrorach), jednak nie wszyscy pisarze unieśli spoczywający na ich barkach ciężar napisania dobrego opowiadania.

YoAnna - 21 maja 2013 17:09

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj