Długa letnia noc

"Długa letnia noc" to powieść, która zapewni czytelnikom emocjonującą i pełną napięcia podróż.

W dwa tysiące piątym roku, podczas ostatniego sierpniowego turnusu w małej polskiej wsi o nazwie Rusałka, jedenaście osób staje twarzą w twarz z serią dziwnych i tajemniczych zdarzeń. W tej niewielkiej miejscowości znajduje się bowiem przejście do zupełnie innego świata. Na domiar złego jego mieszkańcy są bardzo zainteresowani przyjezdnymi i żywią wobec nich nie do końca przyjazne zamiary.  Ostatecznie jedna z wczasowiczek, młoda studentka Greta, przepada bez wieści, a pozostali bohaterowie wracają do domu odmienieni.

Dziesięć lat później dwóch mężczyzn, których żony brały udział w tamtym turnusie, rozpoczyna prywatne śledztwo. Znalezienie odpowiedzi na z pozoru proste pytanie: Co się stało z Gretą?, okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż się z początku wydawało.

 

Czy mężczyźni odkryją tajemnicę zniknięcia dziewczyny?

"Długa letnia noc" to powieść pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji,  która pochłonie czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Z każdą kolejną stroną, napięcie rośnie, a tajemnice i zagadki gęstnieją, aż do finałowego rozwiązania, które zostawi czytelnika z otwartymi ustami.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj