ebook Bumerangi i biedronki - Anni Kylemehr

Bumerangi i biedronki

Świat dotknął kataklizm, który sprawił, że wielu ludzi zmuszonych zostało do życia na ulicach, i codziennej walki o przetrwanie.

Ona - do tej pory samotnie tocząca tę walkę: Oni - dwóch braci - jeden całkowicie zależny od drugiego. Ta zdumiewająca trójka, wbrew zasadom panującym w tym okrutnym świecie, rozpoczyna swą wędrówkę przez życie razem: Rosjanka, szukająca szczęścia w bliżej nieokreślonym raju, Chińczyk, który zdołał zachować resztki przyzwoitości w podłym świecie i jego opóźniony w rozwoju młodszy brat, będący prawdopodobnie najszczęściwszą osobą z całej trójki.
Przyjaźń można znaleźć nawet wtedy, gdy się wydaje, że na świecie nie zostało już nic dobrego, a jedynie szturmowcy biegają po ulicach, uzbrojeni po zęby.

Dodaj komentarz


Postapokaliptyczny świat i trójka bohaterów o diametralnie różnym pochodzeniu i charakterach. Siła przyjaźni może wszystko.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 16:30


"Bumerangi i biedronki" jest postapokaliptyczną książką, która nie dość, że ma wspaniałych, fascynujących bohaterów, to jeszcze dzieje się w świecie, który działa według zasad logiki. Czytałam ją z przyjemnością.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 13:09

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj