ebook Basia i nowy braciszek - Zofia Stanecka

Basia i nowy braciszek

Basia ma drugiego braciszka – jej mama właśnie urodziła Franka. Kiedy zjawia się z nim w domu, nic nie jest takie, jak dawniej. Basi wydaje się, że już nikt o niej nie myśli ani jej nie kocha. Wszyscy dookoła skupiają się na małym Franku i chwalą go, że jest taki śliczny. Tymczasem zdaniem Basi wcale nie jest taki fajny. Dużo płacze, nie pozwala jej spać i nie chce się z nią bawić. Czy Basia zmieni swoje nastawienie?

To mądra i pouczająca historia o tym, jak trudne bywa dla starszego rodzeństwa pojawienie się nowego członka rodziny. I jednocześnie wskazówka dla rodziców, jak można sobie z tym doświadczeniem poradzić.

Dodaj komentarz


Kolejna ksiażeczka, której autorką jest Zofia Stanecka, a główną bohaterką mała, piecioletnia rezolutna Basia. tym razem autorka stawia Basię w trudnej sytuacji życiowej. Basi rodzi się braciszek, a jej rodzice nie poświecają już dziewczynce tyle czasu co zawsze. Swietna książka pozwalająca dzieciom zrozumieć funkcjonowanie świata, i która pozwoli im zrozumiać zmiany zachodzące w rodzinie, gdy pojawia się w niej nowy domownik. Jak zwykle pełna humoru i ciepła spodoba się wszystkim małym czytelnikom

Pharea - 10 czerwca 2013 13:59

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj