ebook Awanturnicy z Karaibów - Ina Lorelei

Awanturnicy z Karaibów

Czy klątwa upadłego księdza - herszta piratów wciąż broni dostępu do przeklętych skarbów?

W poszukiwaniu skarbu, ukrytego niegdyś przez piratów, Iza, Wojtek i Jarek wyruszają z Polski na egzotyczną wyspę na Morzu Karaibskim. Dołącza do nich Jack, zawodowy żeglarz i poszukiwacz skarbów, z którym  przeżyją wiele niebezpiecznych przygód. Już pierwszego dnia znika Wojtek, a poszukiwania przybierają nieoczekiwany obrót. Ktoś ich śledzi, prześladuje, a próbuje zastraszyć, a nawet zabić. W dodatku spotykają współczesnych piratów, którzy są równie bezwzględni i niebezpieczni, jak tamci sprzed wieków.
Wszystko byłoby prostsze, gdyby nie przystojny detektyw, który zakochuje się w głównej bohaterce. Wydarzenia wskazują, że jest on w zmowie z tajemniczymi prześladowcami. Poszukiwania przenoszą się do jaskiń, gdzie poszukiwacze zostają uwięzieni, a główna bohaterka zostaje uprowadzona przez piratów.

Kim są prześladowcy i czy detektyw jest ich wspólnikiem?
Dlaczego główna bohaterka podejmuje ryzyko i wikła się w romans z przystojnym Latynosem?
Czy skarb pozostał na wyspie i czy uda się go odnaleźć?

Dodaj komentarz


Powieść przygodowa. Mało takich książek na rynku. Szczególnie trzymających w napięciu jak ta. Napisane z humorem i werwą. A piraci, no cóż... piraci to piraci.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 22:04


"Awanturnicy z Karaibów" to książka wciągająca i pełna humoru. Bohaterowie są odważni i fascynujący, piraci piraccy do cna, a fabuła porywa. Polecam.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 20:40

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj