Atrakcje turystyczne Polski od A do Ż

Dokąd pojechać w słoneczny weekend? Co zwiedzać w Krakowie, Lublinie, Chełmie czy Żyrardowie? Jaki szlak wybrać, by zobaczyć najpiękniejsze karkonoskie panoramy? Który z rezerwatów Roztocza jest najbardziej malowniczy? Na te i tysiące innych pytań znajdziesz odpowiedzi w "Atrakcjach turystycznych Polski od A do Ż" Ta najobszerniejsza na rynku encyklopedia turystyczna ma 416 stron, 1303 hasła, ponad 550 aktualnych fotografii. Sprawdzi się jako pomoc w planowaniu wyjazdów, przyda się też w podróży. Podpowie, dokąd warto się udać na dłużej, a co zobaczyć przy okazji. Dzięki mapie i indeksowi szybko odnajdziesz opisywane miejscowości, a podane przy hasłach adresy internetowe pozwolą Ci dotrzeć do aktualnych informacji praktycznych. W Polsce są setki atrakcyjnych miejsc. Teraz w jednym tomie, na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz


Nie do końca lubię przewodnickie wydawnictwa przeglądowe (z powodu swojego założenia są dość skrótowe i mało dokładne), ale nie oznacza, że takie książki są złe. Jeśli wybierając się w podróż przejeżdżamy przez większa część Polski powyższa książka może okazać się świetnym przewodnikiem. W jednym miejscu ujęto najciekawsze atrakcje nie tylko większych miast, ale tez mniej uczęszczane miejsca i atrakcje przyrodniczo – krajobrazowe. Polecam.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 18:16


Fantastyczna książka dzięki, której możliwe będzie poznanie naszej ojczyzny w lepszym stopniu. Na własnym przykładzie widzę, że często zanim jeszcze dobrze poznamy swój kraj udajemy się za granicę i potem zapominamy o naszym najbliższym otoczeniu, którego wcale jeszcze dobrze nie znamy. Ta pozycja pomoże nam w uniknięciu takiej sytuacji. Dodatkowo ta niezwykle zasobna książka, może nam bardzo dobrze pomóc w dokładnym zaplanowaniu podróży, której na pewno nie zapomnimy do końca życia.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 14:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj