ebook Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery. Streszczenie, analiza, interpretacja - Marta Zawalich

Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery. Streszczenie, analiza, interpretacja

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe wypracowania, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodaj komentarz


No cóż jest to jedynie opracowanie jednej z najwspanialszych książek jakie miałam okazję czytać i w sumie nie rozumiem za bardzo czemu w ogóle ktoś postanowił napisać opracowanie tej książki, bo kiedy ją czytałam, będąc jeszcze małą dziewczynką wydała mi się ona całkiem prosta i zrozumiała, ale możliwe, że jakieś ważne jej elementy mnie ominęły, chociaż nie wydaje mi się, no ale cóż. W tym wypadku nie polecam czytania tego, chociaż te opracowanie są całkiem fajne.


Nasza urocza bohaterka - rudowłosa Ania, a przede wszystkim książka opowiadająca o niej, jest tak przyjemną lekturą, ze właściwie nie potrzebne jest streszczenie. Jednak będzie bardzo pomocne dla tych, którzy w trakcie czytania ominęli pewne szczegóły i chcą do nich łatwo dotrzeć. W tej ksiażce znajdziemy kompilację i esencję samej książki, szczegółowy opis bohaterów, wątki, fabułę, a całą wiedzę możemy później sprawdzić testem. Szczególnie pomocne dla uczniów.


Jedna z pierwszych książek, jakie otrzymałam w prezencie. Historia rudowłosej dziewczynki, która trafia pod opiekę obcych sobie ludzi. Niesamowita, pełna ciepła historia z wciągającą fabułą i ciekawymi bohaterami. Śmieszy, wzrusza, czasem smuci. Wszystko to napisane łatwym w odbiorze i przystępnym językiem. Przyznam, iż jest to jedna z niewielu powieści, do których zdarzyło mi się wracać po latach. Polecam starszym i młodszym.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj