ebook Angielski w 1 miesiąc -

Angielski w 1 miesiąc

  • Autorzy:
  • Wydawnictwo:

    LektorKlett

  • Format:PDF
Angielski w 1 miesiąc, to ekspresowy kurs językowy, z nagraniami dla początkujących. Dużą zaletą tej książki jest praktyczne słownictwo i dialogi "z życia wzięte". W nagraniach udział biorą rodowici Anglicy. Proste objaśnienia gramatyki po polsku. Liczne przykłady. Ćwiczenia z kluczem.

Dzięki temu kursowi poznasz lub przypomnisz sobie podstawowe słownictwo i gramatykę, wystarczającą do porozumiewania się w typowych sytuacjach życia codziennego oraz prawidłową wymowę.

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego praktycznego kursu językowego.

Dodaj komentarz


Nie mam nic przeciwko wielości i długości komentarzy kogokolwiek, ale piszmy po polsku. Literówki można jeszcze tolerować, ale niektóre zwroty wynikające z pośpiechu już nie („polecam zasięgnąć po ten właśnie produkt”, że zacytuję; w jakim to jest języku?). Pora napisać coś o książce. Pozycja ciekawa, ale czy wiarygodna. Moim zdaniem nie. Dla mnie ta książka wpisuje się w nurt „szybkiej, łatwej i przyjemnej nauki” (tak jak niektóre poradnik z serii „w 7 dni”). Nie opanuje się języka obcego w jeden miesiąc. Oczywiście jest możliwe, że będziemy zdolni się nim porozumiewać, ale do opanowania droga jeszcze daleka.

Dark Noise - 28 czerwca 2013 06:33


Jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś styczności z językiem angielskim , nie masz na co czekać ! Dzięki temu wydaniu Ponsa możesz samodzielnie , w łatwy sposób opanować najprostsze zwroty, słownictwo i nieco gramatyki. Myślę , że jest też wspaniały dla tych którzy już zetknęli się z tym językiem, ale pragną nieco powtórzyć. Szcególnie wartościowe moim zdaniem są tu nagrania, bardzo wyraźne oczywiście z profesjonalnym akcentem. Polecam zasięgnąć po ten właśnie produkt.

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 22:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj