ebook Angielski. Gramatyka z ćwiczeniami. Wersja mobilna - Anna Treger

Angielski. Gramatyka z ćwiczeniami. Wersja mobilna

Nowe wydanie repetytorium Wydawnictwa Lingo "Angielski. Gramatyka z ćwiczeniami" przeznaczona jest dla wszystkich uczących się języka angielskiego, a zwłaszcza uczniów, studentów, maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminów językowych.

Seria repetytoriów Lingo przygotowana została przez uznanych specjalistów-filologów i praktyków-nauczycieli, przy współpracy native spkeakerów. Repetytorium obejmuje poziomy A1, A2 i B1 oraz przygotowuje do B2 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy.

Główne zalety repetytorium "Angielski. Gramatyka z ćwiczeniami":

• wszystkie istotne zagadnienia gramatyki angielskiej od części mowy, przez czasy i ich zastosowanie, po mowę zależną i zdania warunkowe,

• przejrzysty układ oraz staranna szata graficzna,

• ćwiczenia i quizy ułatwiające opanowanie materiału, zawsze z kluczem

• wszystkie reguły opatrzone przykładami z tłumaczeniami,

• współczesne, praktyczne podejście do nauki języka,

• dla początkujących i zaawansowanych.

Repetytorium zgodne z wymaganiami na egzaminach: Nowa Matura, FCE, CAE.

Dodaj komentarz


Gramatyka to jedno z trudniejszych zagadnień pojawiających się w języku angielskim. Dzięki tej książeczce możemy w miarę szybko zrobić ogromny postęp. Chyba na czymś takim najłatwiej nauczyć się tego języka, który chociaż należy do łatwiejszych również wymaga czasu i poświęcenia. Dodatkowo książeczka ta zbudowana jest w sposób taki, by każdemu ułatwić jak najszybsze przyswojenie sobie języka obcego. Wydawnictwo również uchodzi za dobre, dlatego możemy mieć nadzieję na szybki sukces i podziw ze strony naszego otoczenia.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj