ebook Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny deDOMO - Grzegorz Śpiewak,red. Marek Jannasz

Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny deDOMO

Jesteś rodzicem? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Mamy dla Ciebie pierwszy na rynku poradnik dla rodziców, a zarazem przystępną prezentację metody deDOMO.

Motywacja deDOMO:

  • jak naprawdę skutecznie uczyć w domu
  • dom to nie druga szkoła, a rodzic to nie nauczyciel
  • angielski nie na lekcji, lecz przy okazji


Język deDOMO:

  • język w naturalnym rodzinnym środowisku
  • co trudno, a co łatwo powiedzieć po angielsku i dlaczego
  • jak angielski rośnie z dzieckiem


Sukces deDOMO:

  • reguła "mówisz i masz!"
  • jak sprawić, by dziecku chciało się mówić po angielsku
  • jak podtrzymać motywację bardzo długo


Inicjatywa edukacyjna deDOMO to pierwszy projekt wydawniczy i szkoleniowy stworzony od początku z myślą o rodzicach. Twórcy deDOMO, dr Grzegorz Śpiewak, anglista i metodyk z wieloletnim doświadczeniem, i Marek Jannasz, wydawca publikacji edukacyjnych, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu. Metodykę Angielskiego dla rodziców doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.

Dodaj komentarz


Również jak moi poprzednicy jestem na tak! Rzeczywiście fajna jest nauka poprzez tylko i wyłącznie zabawę , przez co dzieciak chce się "uczyć" wchłania wiedzę szybko, łatwo i efektywnie. To co zapamięta podczas takiej zabawy, zapamieta już na zawsze ! Dzięki temu ebookowi można bez problemu z łatwością samemu pomóc dziecku w nauce tego jakże ważnego języka ! Polecam wszystkim rodzicom- potem dziecko bedzie miec mniejsze problemy w szkole, nawet wcale !


Metoda przedstawiona w poradniku jest niezwykle ciekawa. Wyklucza formę lekcji. Nauka najczęściej dzieje się podczas zabawy i nie ma określonego tempa. Niezwykłe.


Pierwszy raz stykam się z tą metodą nauki angielskiego. Zdecydowanie mi się podoba, a poradnik jest dobrze napisany.


Pierwszy raz stykam się z tą metodą nauki angielskiego. Zdecydowanie mi się podoba, a poradnik jest dobrze napisany.


Bardzo fajny pomysł z podręcznikiem dla rodziców. Czesto jednak rodzicom idzie pomaganie z angielskim, ale z tym poradnikiem idzie sprawniej praca domowa.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj