ebook Angielski dla dzieci 6-8 lat. Ćwiczenia. Wiosna - Katarzyna Piechocka-Empel

Angielski dla dzieci 6-8 lat. Ćwiczenia. Wiosna

Różnorodne ćwiczenia oraz słowniczek ułatwiające naukę języka angielskiego w nauczaniu początkowym. Opierają się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej. Zostały opracowane przez doświadczonego anglistę specjalizującego się w nauczaniu najmłodszych. Za pomocą tej książki dziecko pozna pierwsze słówka dotyczące wiosny. Wybrane rozdziały: Easter, Birds, On the meadow, Spring flowers, From an egg to a butterfly. „Angielski dla dzieci” uczy pisania i wymowy oraz pozwala połączyć naukę z zabawą.Spring months On the meadow How does a flower grow? Spring flowers Spring game Spring clothes From an egg to a butterfly Easter Birds Mother’s Day Słowniczek

Dodaj komentarz


Kolejne wydanie opracowanej książeczka z ćwiczeniami z języka angielskiego tym razem z zakresu WIOSNA . Ćwiczenia te opierają się na pamięci wzrokowej .
Nauka połączona z zabawą , którą prezentuje ten zbiór są niezbędne, aby pociecha chciała się uczyć .
Dziecko może w bardzo łatwy, szybki i przyjemny sposób poznać angielskie słownictwo, samo będzie się chciało uczyć ! Warto kupić mu tego ebooka, aby od małego mógł mieć styczność z tym językiem, który teraz otwiera drogę do świata ! Rodzicę - nie czekajcie z kupnem !

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 00:06

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj