ebook Anatomia sukcesu - Łukasz Chojnacki

Anatomia sukcesu

Rewolucyjna książka Złotych Myśli, która w każdej literze, w każdym słowie krzyczy...

"Sukces można udowodnić naukowo!"

Ta publikacja albo rzuci Twoją szczękę na podłogę, albo już podczas jej czytania brakowało będzie Ci wyczuwalnego tętna. Możesz ją pokochać albo znienawidzić, ale nigdy nie przejdziesz po tej lekturze do zwykłych czynności.

"Anatomia Sukcesu" jest wydarzeniem na miarę takich książek jak "Sztuka wywierania wpływu" Cialdiniego czy "Hipnotyczny Marketing" Joe'go Vitale. Nie ze względu na styl, a na ponadczasowy pomysł:

Udowodnić, jakie mechanizmy w mózgu odpowiadają za sukces.

Co jest w niej wyjątkowego?

* Udowadnia, że osiąganie sukcesu jest procesem psychologicznym, tak samo naturalnym jak strach, zakochanie czy twórcze myślenie.

* Po jej przeczytaniu każda osoba, która mówiła, że aby osiągnąć sukces, trzeba mieć predyspozycje lub szczęście, poczuje się jak średniowieczny wieśniak.

* Książka odwołuje się do wyników rodem z najlepszych laboratoriów psychologicznych.

Ta książka to po prostu instrukcja mówiąca, jak zaprogramować swój mózg, aby w jak najkrótszym czasie osiągnął sukces dla Ciebie.

Ta instrukcja posiada naukową gwarancję.

Możesz zaprogramować umysł na osiąganie tego, co chcesz w życiu. Wystarczy zdobyć klucz do swojego umysłu opracowany przez największych psychologów świata. Sukces jest dla każdego, kto ma działający mózg. 

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj