ebook Alex. Szczęśliwa pomyłka - Nora Roberts

Alex. Szczęśliwa pomyłka

 

Fascynująca opowieść o niezwykłej rodzinie Stanislaski. Jej członkowie wspierają się w każdej sytuacji!

Policyjny detektyw, Aleksij Stanislaski, zaaresztował zachowującą się bezwstydnie młodą kobietę. Popełnił fatalną pomyłkę; wziął za prostytutkę znaną scenarzystkę, Bess McKnee. Jednak Bess nie ma do niego pretensji, jest wręcz zadowolona z rozwoju sytuacji. Liczy na to, że przystojny detektyw pomoże jej w zbieraniu materiałów do kolejnego filmu.

W cyklu Rodzina Stanislaskich ukazały się następujące tytuły:

Alex - Szczęśliwa pomyłka

Kate - Pasja życia

Michaił – Uwodząc dziedziczkę

Natasza – Druga miłość

Nick – Czekając na miłość

Rachel – Z nakazu serca

Dodaj komentarz


Tak jak Pharea, swe zainteresowanie twórczością Nory Roberts zaczerpnęłam od swej rodzicielki. Choć sama nie przepadam za romansami, czasem warto sięgnąć po coś innego. „Alex. Szczęśliwa pomyłka” to czwarta część serii. W przypadku tej książki dostałam sympatyczną opowieść napisana przystępnym stylem. Dodatkowo całość szybko się czyta, gdyż liczy niewiele stron. Tak więc jeśli poszukujecie czegoś lekkiego i niewymagającego, sięgnięcie po te historie, a najlepiej cykl, będzie dobrym wyborem.

YoAnna - 31 maja 2013 21:59


Romanse jakoś nie przyciągały mnie szczególnie, a po ostatnich informacjach na jakie natrafiłam o pewnej autorce (Jessica Blair to pseudonim literacki mężczyzny) moje zdanie na temat romansów stało się bardziej negatywne. Co jakiś czas sięgnę jednak po jakąś pozycję celem odprężenia się. "Padło" na Norę Roberts. Niespecjalnie interesował mnie konkretny tytuł i trafiłam na cykl o ukraińskiej rodzinie. Pierwsza część jest lekka i przyjemna, małej objętości (na jeden wieczór). Odprężyłam się. Pewnie sięgnę po następne jak będzie dokuczać mi chandra.

Doris - 10 maja 2013 13:24


Moja mama jest wielką fanką Nory Roberts i chyba mnie tym trochę zaraziła. Książka wydana pod tytułem "Niedowiarek" jest czwartą z kolie z serii o ukraińskiej rodzinie Stanislaskich. Wspaniała kreacja przebojowej, inteligentnej Bess, która od razu daje się lubić i która tworzy świetną parę z Aleksij'em. Romantyczna powieść, która szybko się czyta, można właściwie przeczytać ja w jeden wieczór. Szybka akcja, dobrze skrojone postacie, romans - wszystko to co fani gatunku lubią najbardziej.

Pharea - 10 maja 2013 12:50

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj