ebook Aleje Jerozolimskie. Szlakiem warszawskich zabytków - Ewa Chęć

Aleje Jerozolimskie. Szlakiem warszawskich zabytków

Pozycja z cyklu Szlakiem warszawskich zabytków. Jest napisana przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem w wykonywaniu swojego zawodu. Cykl stanowi wspaniały, wirtualny przewodnik o ciekawych obiektach turystycznych w Warszawie, który nie tylko sugeruje, co warto zobaczyć, ale także opowiada krótką historię o danym miejscu. Dlatego zwiedzanie jest szybkie, proste i przyjemne. Utwór jest dostępny również w wersji dźwiękowej (MP3).

Dodaj komentarz


Jest to bardzo przydatny przewodnik autorstwa licencjonowanego przewodnika. Dzięki tej cienkiej książeczce można zaoszczędzić na przewodniku, dodatkowo nikt nie będzie nam narzucał swojego tempa. Ta książka pozwoli nam na swobodne zwiedzanie i jednoczesne poznawanie historii i innych ciekawych informacji dotyczących alei Jerozolimskich. Myślę, że może być to szczególnie przydatne kiedy zwiedzamy z rodziną i chcemy się w pełni nacieszyć tym, co oglądamy.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 00:39


To jest cieniutka książeczka, ale opisuje tylko jedno miejsce w Warszawie, więc nie ma się czemu dziwić. Seria o zabytkach jest ciekawie skonstruowana i jako całość stanowi bogate i wyczerpujące źródło wiedzy o warszawskich budynkach i miejscach godnych zobaczenia. Autorem jest licencjonowany przewodnik po Warszawie, więc mamy gwarancję, że pozycja zawiera ciekawą opowieść. Ta konkretna część opowiada o Alejach Jerozolimskich. Polecam wszystkim odwiedzającym Warszawę.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 00:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj