ebook Agencja złamanych serc - Irena Matuszkiewicz

Agencja złamanych serc

Wznowienie bestsellerowej powieści Ireny Matuszkiewicz. 

Historia czterech młodych kobiet po przejściach, mieszkanek wielkopłytowego PRL-owskiego bloku w Toruniu. Główna bohaterka – Marta, trochę na oślep szuka szczęścia. Trzy pozostałe nie myślą już nawet o szczęściu, bo z trudem utrzymują się na powierzchni życia, ledwie wiążąc koniec z końcem. Wszystkie zapłaciły wysoką cenę za naiwność i niewłaściwie ulokowane uczucia. Teraz, dzięki energicznej Marcie, zawiązują czteroosobową Agencję Złamanych Serc.

Irena Matuszkiewicz – z wykształcenia filolog, przez wiele lat dziennikarka, obecnie popularna autorka powieści obyczajowych.

Dodaj komentarz


"Agencja złamanych serc" to ksiązka lekka łatwa i przyjemna. Bardzo fajnie i szybko się nią czyta. Pełna humoru ksiązka, idealna na lato. Główna bohaterka Marta zmaga się z perypetiami życiowymi i chociaż często zdarza jej się popełniać błędy, a jeszcze częściej podejmować głupie decyzje, to książkę czyta się dobrze i przynajmniej jest się z czego pośmiać. Autorka łączy w swej książce elementy romansu, ale również kryminału, chociaż w żadnym z tych gatunków nie będą to wysokie loty.

Pharea - 6 czerwca 2013 18:28


Jeśli szukacie czegoś lekkiego i niewymagającego zbyt wiele wysiłku podczas lektury, to sięgnijcie po „Agencję złamanych serc”. To przyjazna, napisana z humorem książka, w której znajdziecie elementy zarówno romansu, jak i kryminału. Może fabuła rzeczywiście jest trochę naciągana, ale czasem można wybaczyć taki mankament, zwłaszcza rozrywkowej literaturze. Książka doskonale nadaje się w ramach odprężenia po ciężkim dniu pracy. Serdecznie polecam.

YoAnna - 28 maja 2013 20:13


Lekka literatura do poduszki z przeznaczeniem dla kobiet. Odrobina akcji, odrobina intrygi, troszkę miłości. Wszystko jednak jakieś takie naciągane. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Cezary Kolczuga - 19 kwietnia 2013 12:37


"Seks w wielkim mieście" w polskiej rzeczywistości. A może to polski "Spisek pierwszych żon" ? Polecam do poduszki...

Ignam - 20 marca 2013 22:38

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj