ebook Afrykańska przygoda - Liz Fielding

Afrykańska przygoda

Ambitna i głodna sukcesu Josie Fowler staje przed życiową szansą: ma zorganizować ślub pary celebrytów w luksusowym ośrodku w botswańskiej dżungli. Josie chce jak najlepiej wywiązać się z zadania, co wcale nie jest łatwe. Dwoi się i troi, by zadowolić kapryśnych często gości, uchronić ich przed skutkami lekkomyślnego zachowania w pełnej dzikich zwierząt dżungli. Jednak najwięcej problemów nastręcza jej tajemniczy Gideon McGrath, który ulokował się w chacie zarezerwowanej dla państwa młodych...

Dodaj komentarz


Roman jak romans. Ani dobry, ani zły. Trudno mi jednoznacznie oceniać powieść z tego gatunku, bo przeważnie nie czytuję takich. Czasami jednak chcę się niejako odmóżdżyć i wtedy łapię co popadnie. Padło na "Afrykańska przygodę". Postacie nawet ciekawe, emocji niewiele, ale poczuciem humoru byłam mile zaskoczona. Główna bohaterka przechodzi przemianę w trakcie powieści. W sumie takie czytadło, ale nie do końca z "dolnej półki".

Doris - 11 maja 2013 21:36


Bardzo przyjemny romans. Barwne postacie, pełna pozytywnego poczucia humoru i emocji sprawia, ze czyta się ją z zainteresowaniem do samego końca. Książka pełna trafnych dialogów. Główna bohaterka Josie początkowo bardzo skryta w miarę rozwoju akcji staje się coraz bardziej interesująca. Oczywiście nie polecam wszystkim tym, którzy tego gatunku nie lubią. Ci jednak, którzy lubują się w takiej literaturze na pewno nie będą zawiedzeni.

Pharea - 7 maja 2013 19:02

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj