ebook A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Alentejo - Dorota Górniak,Dariusz Lewandowski

A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Alentejo

Multimedialny przewodnik po jednym z regionów Portugalii, przeznaczony dla turystów, amatorów wina i przedsiębiorców.

Dodaj komentarz


Cenię sobie dobre wino więc ten przewodnik multimedialny zainteresował mnie bardzo. Tytuł jest bardzo przewrotny i po zapoznaniu się z publikacją zupełnie mu się nie dziwię. Pozycja bardzo mnie zaciekawiła i dopiero po zapoznaniu się z nią zorientowałem się że to trzecia część większej całości o takiej samej tematyce (szlak wina). Autorzy bardzo ciekawie opowiadają o mało znanych zakątkach Portugalii. Ciekawa wirtualna wycieczka.


Dzięki temu przewodnikowi możemy zdecydować się na nietypowe wakacje, których nie zapomnimy do końca życia. Książeczka ta jest również rewelacyjna dla osób, które dotychczas z winem nie były związane w żaden sposób, ponieważ pozwala on w szczególności na niekonwencjonalne podróżowanie, po miejscach, dzięki którym dobrze poczujemy klimat Portugalii, a nie będą zatłoczone przez turystów. Osobiście sama chciałabym się na takie wakacje udać dlatego wszystkim to gorąco polecam.


Jest to bardzo ciekawy przewodnik, powinni zainteresować się nim ludzie którzy mają dość typowych wycieczek, a jednocześnie oczekują od swoich wakacji odpoczynku. Mam nadzieje wykorzystać go w najbliższe wakacje.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj