ebook A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Alentejo - Dorota Górniak,Dariusz Lewandowski

A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Alentejo

Multimedialny przewodnik po jednym z regionów Portugalii, przeznaczony dla turystów, amatorów wina i przedsiębiorców.

Dodaj komentarz


Cenię sobie dobre wino więc ten przewodnik multimedialny zainteresował mnie bardzo. Tytuł jest bardzo przewrotny i po zapoznaniu się z publikacją zupełnie mu się nie dziwię. Pozycja bardzo mnie zaciekawiła i dopiero po zapoznaniu się z nią zorientowałem się że to trzecia część większej całości o takiej samej tematyce (szlak wina). Autorzy bardzo ciekawie opowiadają o mało znanych zakątkach Portugalii. Ciekawa wirtualna wycieczka.

Dark Noise - 28 czerwca 2013 07:29


Dzięki temu przewodnikowi możemy zdecydować się na nietypowe wakacje, których nie zapomnimy do końca życia. Książeczka ta jest również rewelacyjna dla osób, które dotychczas z winem nie były związane w żaden sposób, ponieważ pozwala on w szczególności na niekonwencjonalne podróżowanie, po miejscach, dzięki którym dobrze poczujemy klimat Portugalii, a nie będą zatłoczone przez turystów. Osobiście sama chciałabym się na takie wakacje udać dlatego wszystkim to gorąco polecam.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 14:01


Jest to bardzo ciekawy przewodnik, powinni zainteresować się nim ludzie którzy mają dość typowych wycieczek, a jednocześnie oczekują od swoich wakacji odpoczynku. Mam nadzieje wykorzystać go w najbliższe wakacje.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 19:58

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj